"Szanty... i nie tylko" słychać było przez siedem godzin na mikołajskiej promenadzie.
Brygada PEOpay Kids z Banku PKO S.A. zaprasza na dwa dni seansów familijnych! Kino Plenerowe rozstawimy na placu Wolności, w centrum Mikołajek.

Food trucki przyjeżdżają do Mikołajek. Festiwal Smaków Food Trucków już 15 i 16 sierpnia na placu przy Centrum Kultury ,,Kłobuk”.

W niedzielę (2 sierpnia) pragniemy w Mikołajkach odbędzie się wyjątkowy koncert, który odbędzie się w ramach projektu "Dźwiękospacery".

Polski Bon Turystyczny ma stanowić wsparcie dla rodzin oraz polskiej branży turystycznej w związku z trudną sytuacją gospodarczą wywołaną epidemią Covid-19. Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych przypadła rola utworzenia, dostosowania i utrzymania infrastruktury informatycznej do obsługi bonu. Trwają ostatnie przygotowania do jego wdrożenia.

Już 1 sierpnia (wtedy to miał odbyć się Festiwal Szantowy, ale pandemia pokrzyżowała nam plany) spotykamy się na nowej promenadzie, tuż przy dużym pomoście, by w tych pięknych okolicznościach krajobrazowych, podczas spaceru, posłuchać wybitnych muzyków:.