Niebawem o Mikołajkach i dobrach, które oferują dowie się cała Polska!

W dniach 2-4 lipca 2018 w urokliwym Folwarku Łuknajno, nieopodal Mikołajek, odbędzie się popularne spotkanie blogerek pod szyldem BlogoweLove. Organizatorkami są dwie popularne blogerki: Paulina Grochowska (www.oliloli-newlife.com) oraz Emilia Wawrzonkowska (www.http://mamaisynzgranyteam.pl), która jest jednocześnie mieszkanką Mikołajek.
Celem wydarzenia jest integracja i rozwój w sercu Mazur, które obejmować będą m.in. warsztaty rozwojowe z Anią Mikołajczyk z "Cuda Wianki" i warsztaty ceramiczne z Anną Zaborowską. Uczestniczki będą miały możliwość zapoznania się z najpiękniejszym regionem Polski, jego tradycją i ofertą kulturową, nauczą się także podstawowych zwrotów z regionalnej gwary. Podczas spotkania przewiduje się zbiórkę pieniędzy na artykuły pierwszej potrzeby dla rodziny Elwiry Hanasz, jednej z mieszkanek Mikołajek dotkniętej paraliżem po zatorze szyjnym.
W tym niezwykle przyjemnym i inspirującym klimacie Organizatorki chcą przedstawić uczestniczkom także ofertę regionalnych producentów i rękodzielników. Poszukiwane są zatem osoby zainteresowane prezentacją i reklamą swoich wyrobów na blogach i w social mediach. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia pojawiają się regularnie na stronie www.facebook.com/BlogoweLove; serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną.

Wszystkie szczegóły wraz z zakresem działań marketingowych udostępnione zostaną po kontakcie mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznym z Panią Emilią (tel. 514 335 476). Organizatorki serdecznie zapraszają do kontaktu i ustalenia działań reklamowych korzystnych dla obu stron.

Dodaj komentarz