Poranny program stacji TVN będzie nadawany na żywo ze studia w mikołajskiej Wiosce Żeglarskiej. Emisja 1 września od godziny 8.00.

Jak przekazali nam producenci „Dzień Dobry TVN” będzie to najdłuższy „live” w dziejach programu. Prosto z serca Mazur – Żeglarskiej Stolicy Polski. Mikołajki pojawią się na antenie stacji 1 września (sobota) od godziny 8.00.

Program ma odbywać się z udziałem widzów - publiczności jaka pojawi się w porcie. Warto więc wybrać się w sobotni poranek na mikołajską promenadę i przywitać prowadzących machając do kamer.

Dzień Dobry TVN z Mikołajek prowadzić będą: Kinga Burzyńska, Marcin Sawicki i Robert Stockinger. Ponadto pojawią się stałe stanowiska programowe poprowadzone przez gospodarzy cyklów: Marta Gąska podpowie jak się malować a nawet chętnych umaluje na nowy rok szkolny; stylista Adam Chowański przed swoim lustrem podpowie co do czego pasuje żeby było modnie i z gustem (można przynieść swoje rzeczy); kuchnia – będzie to prawdziwy targ śniadaniowy we włoskim stylu z mazurska nutą: gotowanie poprowadzi Cristina Catese a na stole pojawią się regionalne produkty dostarczone przez Mirka Gworka z Gościńca w Głodowie. Publiczność oczywiście będzie mogła spróbować specjałów a chętni do gotowania skorzystają z rad Cristiny.

Ponadto będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, a za muzyczną oprawę odpowiedzialni będą Roman Tkaczyk, Krzysztof Magnuski oraz Sylwia Brzozowska razem z dziećmi i młodzieżą uczęszczającą na warsztaty szantowe. W mikołajksim porcie pojawią się też ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Wodnego i przeszkolą z udzielania pierwszej pomocy – wiedzy, którą każdy żeglarz powinien mieć w małym placu – warto skorzystać.

W programie pojawią się też rozmowy z medalistami Europy w żeglarstwie pochodzącymi z Mikołajek. Przyjrzymy się też jak wygląda trening „młodzików” z Mikołajskiego Klubu Żeglarskiego.

Start wydarzenia: 1 września, godz. 8.00 port w mikołajskiej Wiosce Żeglarskiej.

Dodaj komentarz