W ubiegłą środę w sali klubu czytelniczego ABC odbyła się długo oczekiwana promocja tomiku wierszy Pauliny Popielarz pt." Ekspansja miłości".

Swoją obecnością uświetnili ją liczni goście min. Burmistrz Miasta  Mikołajki Piotr Jakubowski wraz z małżonką, członkowie Mikołajskiego Klubu Poezji, Dyskusyjnego Klubu Książki oraz słuchaczki Uniwersytetu III Wieku.Uroczystość  poprowadziła  pani Renata Gawlińska, kierownik biblioteki.
Dekoracje i przygaszone światła przeniosły widzów pod gwiaździste niebo. Tutaj czas przestał płynąć. Widzowie chłonęli emocje płynące z wierszy bohaterki wieczoru.
Recytowane przez członków Mikołajskiego klubu Poezji poruszyły nie tylko widzów, ale i sama Paulinę.
Magiczny klimat uzupełniały wzruszające dźwięki utworów skomponowanych i śpiewanych przez naszą poetkę. Ekspansja miłości, różne jej oblicza i smak ukazane w jej twórczości zdobyły serca widowni.
Spotkanie wzbogacił występ Marty Kiśluk młodej wokalistki z Mikołajek.
Na koniec utalentowane Panie z Uniwersytetu III Wieku zaprezentowały kilka lekkich i rytmicznych utworów, które wprawiły wszystkich w doskonały nastrój.
Gdy na scenie zgasły światła, goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego można podzielić się wrażeniami i porozmawiać z autorką, a także zakupić najnowszy tomik wraz z dedykacją.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne niezapomniane spotkania poetyckie.

Autor: Urszula Adamus

Komentarze  
+1 # Barbara 2018-02-26 16:14
Piękne wiersze i piękny nastrojowy wieczór.Gratuluję Pani Paulino.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz