Biuro Rachunkowe

Mamy bilety dla czytelników portalu mikolajki24.com na "Klimakterium 2 -  czyli Menopauzy Szał". Druga część spektaklu, który stał się ogólnopolskim hitem, wystawiona zostanie w Mikołajkach 18 sierpnia w Hotelu Gołębiewski.


Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!


Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.
Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium...i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.
Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

 

Zapraszamy 18.08.2018r. Godz.20.00 do Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach ul. Mrągowska 34
Bilety : Informacja Turystyczna Mikołajki,Plac Wolności 7,
Recepcja Hotelu Gołębiewski od 14.08.2018r. , Salony EMPIK ,
online: www.kupbilecik.pl,wwwbiletyna.pl,www.ebilet.pl
Zamówienia – Informacje tel.737 567 014 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KONKURS!!

Podwójne zaproszenie otrzyma czytelnik naszego portalu, który jako pierwszy w komentarzu pod tym artykułem odpowie na pytanie:

Jaką postać odtwarza twórczyni "Klimakterium" w spektaklu "Klimakterium 2 -  czyli Menopauzy Szał"?

Komentarze  
0 # Ania 2018-07-23 11:44
Twórczyni odtwarza rolę Pameli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # redakcja24.com 2018-07-23 18:21
Cytuję Ania:
Twórczyni odtwarza rolę Pameli

To prawidłowa odpowiedź. Prosimy przesłać mail na adres , by poznać szczegóły odbioru nagrody.
Najlepiej z tego samego komputera, byśmy mogli zweryfikować IP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ania 2018-07-24 09:54
Dzień dobry,
próbuję przesłać Państwu maila, niestety dostaję zwrotki, że wiadomość nie może być dostarczona (>: host mail.sprint.com.pl[46.29.16.147] said: 550 User
unknown). Może mają Państwo innego maila? Lub proszę o kontakt ze mną:
Dziękuję!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz