Biuro Rachunkowe

Mikołajski samorząd w porozumieniu z trzema sąsiadami, będzie promował projekt "Rowerowe Mazury" podczas rozpoczynających się w piątek Targach BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy.

Co wychodzi z połączenia czterech mazurskich miast oraz dwóch kół? Oczywiście „Rowerowe Mazury”. Mikołajki, Giżycko, Węgorzewo i Mrągowo kontynuują współpracę na rzecz promocji regionu, w ramach której, już w ten weekend wystawią wspólne stoisko z prezentacją miast na Targach Rowerowych BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy na Stadionie Narodowym.

Miasta przygotowały wspólną ściankę promocyjną, materiały informacyjne, a także specjalne konkursy i wirtualny wyścig rowerowy. Na miejscu zaprezentowana zostanie premierowo – wspólna ulotka rowerowa, która zawierać będzie kalendarz rajdów i wyścigów rowerowych organizowanych w partnerskich miastach, a także wizytówki z informacjami o najciekawszych miejscach, obiektach, imprezach i koncertach. Będą promowały także ofertę szlaków rowerowych, Mazurską Pętlę Rowerową i rowerowe imprezy. Odwiedzający stoisko poznają także Mazury MTB, czyli organizowany od 2017 roku cykl wyścigów rowerowych (Etap 6. - W Krainie Króla Sielaw odbędzie się w Mikołajkach 24 czerwca; więcej o Mazury MTB na oficjalnej stronie internetowej).

Dodaj komentarz