Beata Orbik i Blues 4 Cash pożegnają lato w Mikołajkach.

W sobotę na pl. Wolności koncert, podczas którego usłyszymy znakomitych artystów: zespół Blues 4 Cash oraz Beatę Orbik. Start o godzinie 19.30.

Beata jest uczennicą Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Pochodzi z muzykalnej rodziny i od najmłodszych lat przejawiała duże zainteresowanie muzyką. Brała wówczas udział w wielu konkursach i festiwalach piosenki. Jest autorką tekstów i współtwórcą kompozycji w zespole Beata Orbik Band, który założyła w 2011 roku. Osiągnięciem, o którym warto wspomnieć, jest występ na festiwalu Jazz Jamboree w Legionowie, w 2012 roku.
Beata, pomimo że stylistycznie najbliższa jest jej muzyka soul i funk, nie zamyka się na inne gatunki i współpracuje z zespołami takimi jak: folkowy PowerGrass, czy The Light Project, grający standardy jazzowe i bluesowe. Uważa że, na scenie tak jak i w życiu - najważniejsza jest prawda i emocje.

Blues 4 Cash zadebiutował w roku 2013 w Mikołajkach podczas Majówki z Radiem Zet. Ich charyzmatyczny wokalista Paweł Krasowski od razu zaskarbił sobie przychylność publiczności. Grają głównie utwory grupy "Dżem".

Wstęp wolny.

Dodaj komentarz