Pomaga w nawigacji na szlaku, ostrzega o niebezpieczeństwie na wodzie, ale też ułatwia znalezienie i poznanie innych żeglarzy. Osoby, które spędzą w tym roku wakacje nad wodą mogą skorzystać z aplikacji Żegluj, którą stworzyli pasjonaci z regionu.

Aplikacja zadebiutowała rok temu. - Sami jesteśmy żeglarzami i wiemy, czego osoby na wodzie potrzebują - wyjaśniają jej twórcy.

Dzięki najnowszej wersji Żegluj będziemy mogli w szybki sposób odnaleźć interesujący nas port, restaurację czy obiekt noclegowy. Aplikacja ostrzega też przed niebezpieczeństwami, które mogą nas spotkać na wodzie. Użytkownicy sami będą mogli wskazywać miejsca niebezpieczne i weryfikować zgłoszenia innych użytkowników.

Żegluj daje również możliwość wyszukania i kontaktu z innymi żeglarzami na szlaku. - Dzięki temu można nawiązać nowe znajomości. Dodatkowo w aplikacji mamy bazę ponad 350-ciu wydarzeń na Mazurach, które mogą być świetną okazją do spotkań w żeglarskim gronie - przekonują twórcy.

Z aplikacji korzysta już prawie 10 tysięcy użytkowników. Można ją bezpłatnie pobrać z Apple AppStore oraz sklepu Google, natomiast o samej aplikacji można przeczytać na stronie https://www.zegluj.mobi/

Dodaj komentarz