Zapraszamy do Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach (ul. Kolejowa 6) na niesamowitą wystawę pająków i skorpionów.
Ekspozycja będzie czynna od 26 czerwca do 30 lipca 2020 r. w godzinach od 10.00 do 19.00. O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce.
Na wystawie zobaczycie 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata #Latrodectushasselti – czarną wdowę, a także jednego z największych gatunków ptasznika #Theraphosastirmi i liczne skorpiony.

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.
Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.
O każdej pełnej godzinie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce. Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.
Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.
Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę.
 
Cennik biletów:
  • normalny: 15 zł
  • ulgowy: 10 zł
  • grupowy: 8 zł (minimalnie 10 osób)
  • rodzinny: 40 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
  • dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych.
Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji.
Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: Krzysztof Brzostek 697 563 222
Dodaj komentarz