Oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet ma burmistrz Mikołajek. Piotr Jakubowski zaprosił do naszego miasta aktorów ze spektaklem "Pół Na Pół". Bilety w pierwszej kolejności otrzymają mieszkańcy naszej gminy.

Spektakl "Pół na Pół" jest swoistym prezentem jaki zapragnął podarować naszym mieszkankom Piotr Jakubowski na Dzień Kobiet. Dlatego też w pierwszej kolejności wejściówki zostaną rozdysponowane wśród mieszkańców naszej Gminy. Oczywiście, jeśli zostanie wolna pula, będą one do dyspozycji naszych gości z sąsiednich miast. Mieszkańców Gminy Mikołajki zapraszamy po odbiór wejściówek w poniedziałek od godziny 8.30.
 
Zasady:
1. 25 lutego Centrum Kultury "Kłobuk" zacznie dystrybucję specjalnych, bezpłatnych wejściówek uprawniających do wejścia na spektakl. W pierwszej kolejności odebrać je bądą mogli mieszkańcy naszej gminy, warto więc mieć jakiś dokument potwierdzający miejsce zamieszkania.
2. Centrum Kultury nie prowadzi rejestracji ani zamówień na telefon/e-mail itp. - aby otrzymać wejściówkę, należy pojawić się w Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach OSOBIŚCIE.
3. Nie jest prowadzona sprzedaż grupowej - jedna osoba może odebrać maksymalnie 5 wejściówek (rodzinnych).
4. Ilość wejściówek = ilość miejsc na sali widowiskowej; po ich wyczerpaniu nie będzie po prostu fizycznej możliwości zmieścić się na sali; poinformujemy o tym fakcie na FB Miasta Mikołajki.
 
Komentarze  
+5 # Nieklerykalny 2019-02-21 03:39
Nie będzie Mietka,ani ojca Mateusza? :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # smutno mi 2019-02-27 15:35
urzędaski rozdali między sobą i nie ma szans na żaden billet znowu mieszkańcy zrobieni w jajo,mikolajska norma
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Nieklerykalny 2019-02-28 07:59
Cicho być! Nie siać zlowrogiej propagandy,mowy nienawiści z ust nie wytaczac!Tak było jest i będzie. Miejsce spoczynku mikolajskiego plebsu jest na ul.Kolejowej.Im prędzej tym lepiej.Warszawka czeka..-
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # Kultura upomina się 2019-03-01 12:09
Przypomnę tylko, że w sieci anonimowość jest złudna. To tak jakby więc osób chciało pisać głupoty lub kogoś obrażać. Dzwoniłam i wiem, że większość biletów trafiła do mieszkańców nie pracujących w urzędzie miasta i jednostkach podległych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # smutno mi 2019-03-03 20:39
ale skoligaconych i znajomy j/w a w tym wypadku złudne to jest rozumowanie, też dzwoniłam i już w poniedziałek 8. 30 brak biletów no chyba że urząd pracował w niedziele to przepraszam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Nieklerykalny 2019-03-06 09:32
...jeżeli była to tzw.niedziela pracująca :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz