Casting do kolejnej, tym razem już 29. edycji Miss Warmii i Mazur odbył się w 17 stycznia Olsztynie w Hotelu Kopernik. Portal mikolajki24.com objął patronatem to wydarzenie.

Na castingu kandydatki prezentowały się w strojach kąpielowych oraz w sukienkach koktajlowych. Po sesjach zdjęciowych odpowiadały na pytania zadawane przez jury. Był to pierwszy casting do konkursu Miss Warmii i Mazur. Organizatorzy planują jeszcze jeden ostatni casting pod koniec stycznia i dopiero po nim ogłoszą wyniki, kto zakwalifikował się do udziału w konkursie. Gala finałowa Miss Warmii i Mazur odbędzie się 15 lutego 2020 roku w Olsztynie w Hotelu Kopernik. Poprzedzona będzie zgrupowaniem przygotowawczym podczas, którego kandydatki będą ćwiczyć choreografię ale też korzystać z różnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Z ciekawostek warto dodać, że do konkursu Miss Warmii i Mazur mogą się zgłaszać panie z tatuażami, mężatki czy też posiadające dzieci.

- Chcemy dać szansę wszystkim pięknym dziewczynom, bez względu na to czy ma dzieci, męża lub tatuaże. Wcześniej takie dziewczyny nie mogły brać udziału. Chcemy promować nasz region z pomocą naszych pięknych kandydatek - odpowiada organizator konkursu.

Zapraszamy do śledzenia​ profilu Miss Warmii i Mazur na Facebooku​ gdzie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące konkursu.

fot. Justyna Drozd

Komentarze  
+2 # Obserwator 2020-01-21 20:22
:-x same raszple :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # hornet 2020-01-24 15:42
Ty Obserwator chyba Cię pogięło. Więcej szacunku!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz