W Mikołajkach trwa pierwsza sesja Rady Miejskiej obecnej kadencji.

 

Komentarze  
-2 # 6/9 2018-11-22 21:07
6/9 i tyle w temacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Teraz My 2018-12-05 13:57
Powiedzcie jaki ma cel głosowanie przeciw kandydatom do komisji Rady Miejskiej w Mikołajkach. Czy Pan Burmistrz nie chce fachowców w komisjach ? Rozumiem jeżeli ktoś nie ma pojęcia to po co ma przeszkadzać ale osoby merytorycznie przygotowane do pracy w poszczególnych komisjach głosem radnych: Wojciech Brodowski, Leszek Przybysz, Andrzej Reszka, Andrzej Jaźwiński, Piotr Niedbała, Antoni Rakus, Paweł Wątorczyk, Sebastian Tubis, Damian Walendziewicz zostają wyrzuceni z poszczególnych komisji i tak :
Wioleta Kuzyk wyrzucona z Komisja do Spraw Ekonomiczno – Gospodarczych i Budżetu
Leszek Zera wyrzucony z Komisja do Spraw Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego
Radosław Ferenc i Cezary Szeremeta wyrzuceni z Komisja do Spraw Kultury, Sportu, Turystyki, Oświaty, Zdrowia i Opieki Społecznej
Bożena Piotrowska wyrzucona z Komisja do Spraw Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # Teraz My 2018-12-05 13:58
Pan Piotr każe i Panowie radni wykonują, Brawo. Moje zdanie jest takie, że nie po to mieszkańcy Was wybierali byście samodzielnie nie myśleli.
Dla Pana Burmistrza wygodniej jak osoby, które mają pojęcie nie będą uczestniczyć pracach poszczególnych komisji. A jeszcze mogliby pytania niewygodne zadawać, a po co !!!
Brawo Mateusz Klimek !!!
https://mikolajki24.com/…/transmisja-online-pierwsza-sesja-…
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Łukasz 2018-12-09 20:30
Nigdy jakoś się nie interesowałem sprawami Rady Miejskiej w Mikołajkach ponieważ nie mieszkam od 9 lat w gminie Mikołajki, ale 22 lata mieszkałem i znam większość radnych (w szczególności tych młodszych). I nie mogę zrozumieć dlaczego specjaliści zostali wyrzuceni z komisji, z których mają wiedzę i doświadczenie. Np. Pan Leszek Zera był 25 lat policjantem więc kto nadaje się do Komisji Spraw Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego jak nie on. To samo tyczy się p. Kuzyk, p. Szeremety odnośnie komisji, do których byli zgłoszeni. To jakaś kpina. Domyślam się, że burmistrz chciał by w komisjach była większość z jego ramienia KWW. Ale na litość boską znam takich Panów jak Damian Walendziewicz czy Wojciech Brodowski i nigdy bym się po nich nie spodziewał, że aż tak ślepo będą robić to co im Pan Burmistrz wskaże.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Łukasz 2018-12-09 20:30
Jednak najbardziej mnie rozczarowała postawa Pana Sebastiana Tubis, który startował jako kandydat niezależny i tak szybko się "sprzedał" przecież widać gołym okiem w głosowaniach kogo protekcję trzyma. W jego osobie czuję się oszukany mimo , ze osobiście nie mieszkam to znam go dobrze i pochodzi z mojego regionu gdzie mieszka moja rodzina. Myślę, że ludzie głosujący z Grabówka i Grabówki poczują się nieco zdezorientowani jak zobaczą tą sesję.BRAWO p. Szeremeta, Kuzyk, Ferenc, Zera, Piotrowska. Jest Was mniejszość, ale patrzcie na "łapska" starej władzy. p. Klimek za wstrzymanie się głosu u p. Zery mały minus, ale i tak jestem dumny, ze ma swoje zdanie w przeciwieństwie do p. Tubis, który chyba się przestraszył . Świetny pomysł z nagrywaniem sesji , dzięki czemu można rozliczyć będzie zawsze Radnego z tego jak głosuje i podejmuje działania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # Grzegorz 2018-12-14 09:38
No cóż, jeszcze tylko 10 lat...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Marcin 2019-03-31 20:34
Widać że wszystko jest ustawione. Teraz możemy zobaczyć jak działają nasi radni z burmistrzem. Tzn burmistrz nakazuje ,radni się słuchają i tak głosują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz