Mikołajki mają zdolną młodzież i to młodzi wykonawcy przodować będą podczas 27. Finału WOŚP w Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach.

W niedzielę o godzinie 15:30 w Centrum Kultury "Kłobuk" rozpocznie się wielkie orkiestrowe granie. Kogo zobaczymy na scenie w sali widowiskowej? Swoje umiejętności taneczno-muzyczne zaprezentują uczniowie ze szkół gminnych. Zagra również zespół młodych muzyków z Baranowa. Usłyszymy najmłodszy band Aniołków Magnusa oraz nieco starsze solistki. Zespół Mikołajki towarzyszy akcji na wszystkich imprezach i tym razem również będzie z wolontariuszami. W programie mamy też starszych wykonawców. Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy wspiera Roman Tkaczyk - muzyk wielokrotnie nagradzany na festiwalach szantowych. Będzie coś nowego! Three Generations - to wielopokoleniowy zespół, który składa się z mikołajskich muzyków.

A to wszystko przeplatane będzie niesamowitymi licytacjami! Wśród nich m.in. kolacja z Miss Polski, II Vice Miss Supranational. Kolacja z najpiękniejszą Polką - Magdaleną Bieńkowską - odbędzie się w Restauracji w Zatoce w Hotelu Amax.

Przygotowania do imprezy prowadzi również klub piłkarski MKS Kłobuk Mikołajki. Zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju piłkarskim, który rozpocznie się już o godzinie 9.00 na Hali Sportowej.

 

Dodaj komentarz