Biuro Rachunkowe

Dwudniowe warsztaty prowadzone przez TGD zakończyły się wspólnym, prawie 2 godzinnym koncertem. Frekwencja na zajęciach jak i wśród publiczności na finale dopisała.

Trzecia Godzina Dnia - to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Dlatego też warsztaty i koncert zostały zorganizowane przez wszystkie kościoły działające w Mikołajkach, niezależnie od wyznania. W organizacje wydarzenia włączyła się także Gmina Mikołajki oraz Centrum Kultury "Kłobuk".

Przez dwa dni w "Kłobuku" odbywały się zajęcia dla dzieci i dorosłych. Uczyli się wspólnego śpiewania i pracowali nad emisja głosu, rytmika. Sprawdzianem tego, czego się nauczyli, był koncert zorganizowany w sobotę wieczorem w miejskim amfiteatrze. Zarówno dorośli jak i ci najmłodsi uczestnicy warsztatów stanęli na scenie z członkami zespołu i pokazali, że na warsztatach nie próżnowali. to było piękne, wzniosłe wydarzenie, które porwało publikę. 

Wydarzeni zostało sfinansowane przez Gminę Mikołajki, mikołajskie parafie przy udziale środków pozyskanych z Lokalnej Grupy Działania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz