Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki BMW doszło wczoraj (piątek) przed godziną 11.00 na drodze nr 643.

Nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj tuż przed miejscowością Szymonka. Kierowca auta marki BMW nie zastosował się do ograniczenia prędkości obowiązującego na danym odcinku. W efekcie stracił panowanie nad pojazdem i uderzając o drzewo wyleciał na pole. Pasażerka z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala, a kierowcę ukarano mandatem karnym.
To już nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Kierujący skarżą się na nierówność na jezdni, która szczególnie odczuwalna jest gdy do Mikołajek jedzie się z kierunku Giżycka. Ślady na nawierzchni świadczą, że regularnie dochodzi tam do niebezpiecznych zajść. Ograniczenie prędkości do 40km/h na długim i prostym odcinku nie robi na kierowcach szczególnego wrażenia. W akcji brali udział strażacy z Mikołajek, Woźnic i Mrągowa.

Komentarze  
0 # marcin 2017-06-18 09:06
to nieznaczy ze trzeba zapier....... jak sie widzi prosty odcinek i ma sie fure
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Mikis 2017-06-21 00:54
Dopiero kilka informacji w dziale "NA SYGNALE" a statystyki wyglądają bardzo ciekawie.
BMW na 1., niechlubnym miejscu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Juras 2017-07-03 11:08
ograniczenie do 60 km ,a następnie 40 km ,nie po to ustawia się znaki ,aby je ignorować .Następny wypadek 2 lipca .lecz poważniejszy .Ile trzeba wypadków ,aby to miejsce zostało naprawione ,a sezon się zaczyna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz