Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło dziś o godzinie 7:45 na krajowej „szesnastce”.

Zdarzenie miało miejsce pomiędzy miejscowościami Prawdowo i Zełwągi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autem marki Volkswagen Golf, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo został uderzony przez Audi, które rozpoczęło wyprzedzanie. Kierowca Audi wyszedł z samochodu samodzielnie. Mężczyznę poruszającego się Golfem strażacy musieli uwolnić rozcinając samochód. Szczegóły wypadku ustala policja. Droga zamknięta była do godziny 12:00. W akcji brali udział strażacy z Mikołajek i Mrągowa.

Komentarze  
-1 # TOMASZ 2017-07-24 16:01
Mieszkam w pobliżu zdarzenia i wiem że powinni zrobić tam podwójną ciągłą.auta wyprzedzają się na potęgę a motory przekraczają dopuszczalną prędkość min. Dwa razy. To jedyna prosta z możliwością wyprzedzania jadąc od Mikołajek i nie raz tam dojdzie jeszcze do wypadku co może się skończyć czyjąś tragedią. Oby władze wzięły to Sobie do serca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Capoditutticapi 2017-07-24 17:24
Tomaszu, już pod Szymonką było takie miejsce, gdzie zdarzyło się kilka wypadków. Dopiero śmierć człowieka sprawiła, że coś z tym zrobili więc można się domyśleć jaki i tu będzie scenariusz...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz