18 maja, Era Nowych Kobiet Warmia i Mazury zaprasza na 1. KOBIECY RAJD SAMOCHODOWY z Erą Nowych Kobiet. Impreza odbędzie się na torze wyścigowym w Mikołajkach, na którym dotychczas rozgrywane były rajdowe samochodowe Mistrzostwa Polski, Europy i Świata. Startujemy o godzinie 11.00

Jest to wyjątkowa impreza motoryzacyjna, która zorganizowana będzie w tak kobiecym wydaniu. Tym razem to my, kobiety będziemy mogły poczuć klimat rajdów samochodowych, szybkość i adrenalinę, bo jak wiadomo kochamy samochody i lubimy ostrą jazdę.

Zabawa odbędzie się na zasadzie rywalizacji dwóch jednocześnie startujących samochodów. Za sterami rajdówki zasiądzie doświadczony kierowca rajdowy, a chętne ENKi zajmą fotel pilota.
Jest to znakomita okazja, żeby przejechać się po profesjonalnym torze, profesjonalną rajdowką z profesjonalnym kierowcą rajdowym.

Majowa impreza jest dla wszystkich Kobiet Nowej Ery z Warmi i Mazur, nie tylko tych, które interesują się rajdami. Jest to kolejne, trzecie Nasze spotkanie i kolejna okazja żeby lepiej się poznać. Impreza odbywać się będzie w formie pikniku rodzinnego, dlatego zapraszamy Was z osobami towarzyszacymi.

Jedyną możliwością, aby osoby spoza ERY mogły przejechać się rajdowką, jest udział w aukcji charytatywnej zorganizowanej dla Moniki Kuśnierz, która rok temu w wyniku wypadku zapadła w śpiączkę. Monika jest fanką sportów samochodowych, dlatego prosimy o szczególną mobilizację w akcji.


Więcej informacji o Monice znajduje się pod linkiem fundacji Siepomaga:
https://www.siepomaga.pl/budzimy-monike

 

Podczas imprezy będzie można kupić i spróbować specjalnych pyszności przygotowanych przez firmę cateringową, a o muzyczny nastrój zadba DJ. Dodatkowo mamy dla Was wiele innych niespodzianek!!!

Udział w wydarzeniu dla wszystkich Kobiet Nowej Ery i osób Wam towarzyszących jest darmowy. Obowiązuje jedynie wcześniejsze przesłanie zgłoszenia, a w treści wiadomości prosimy podać liczbę osób dorosłych, osobno liczbę dzieci i czy zgłaszasz swój udział w rajdach. Zgłoszenia wysyłamy na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Liczba przejazdów rajdówkami jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Każda z uczestniczek otrzyma wiadomość zwrotną.

Patronem imprezy jest Burmistrz Miasta Mikołajek.

Głównym sponsorem wydarzenia jest firma usługi Godlewski.

Naszymi partnerami są:
Cisowianka Perlage, Golden Rose, Vegetalis kosmetyki roślinne vegetalis.pl, Exalt-Estetyka, Młyn Studio, jejsklep.pl, Studio Rehabilitacji i Modelowania Sylwetki.

Patronatem medialnym jest magazyn MADE IN Warmia & Mazury.

 

Link do fb:

https://www.facebook.com/events/392540594679004/

Dodaj komentarz