23 lutego w hali sportowej w Mikołajkach już po raz ósmy zostanie rozegrany Memoriał im. Tadeusza Stomy w halowej piłce nożnej.

Odbywający się od 2013 roku memoriał, jest upamiętnieniem zmarłego w 2012 roku Tadeusza Stomy, wielkiego pasjonata sportu, propagatora piłki nożnej, która była ukochaną jego dyscypliną sportu. W przeszłości Tadeusz Stoma przez wiele lat grał w barwach klubów piłkarskich z Mikołajek i Mrągowa. Po zakończeniu piłkarskiej kariery nadal czynnie uczestniczył w wielu turniejach piłkarskich, których był także organizatorem. Był także trenerem i działaczem w klubie piłkarskim Kłobuk Mikołajki.

Rokrocznie w Memoriale biorą udział drużyny nie tylko z gminy Mikołajki. Nie inaczej zapowiada się podczas tegorocznej imprezy.

Jeszcze do 15 lutego br. można zgłaszać drużyny do Memoriału (maksymalnie 12 zawodników w drużynie). Wpisowe do memoriału wynosi 100 zł od drużyny.

Wszelkie informacje oraz zapisy przyjmowane są telefonicznie: (87) 4215666 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodaj komentarz