5 czerwca odbędzie się IX Konkurs tańca ,,W Rytmie Serca” organizowany przez Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno-Wychowawczy w Mikołajkach.

Jest to wydarzenie, które co roku cieszy się dużą popularnością wśród szkół i ośrodków specjalnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. W tym roku mamy zaszczyt gościć 130 uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego (min. z Nidzicy, Mrągowa, Mikołajek, Kętrzyna, Olsztyna czy Działdowa).

Konkurs ,,W rytmie serca” jest niezwykłym wydarzeniem mającym na celu popularyzację tańca wśród osób niepełnosprawnych, prezentację dorobku artystycznego zespołów oraz wymianę cennych doświadczeń. Występy tancerzy oceniane są przez profesjonalne jury, w skład którego wchodzą utytułowani choreografowie oraz czynnie działający tancerze. Organizatorzy gwarantują wiele atrakcji, dużo zabawy i niezapomniane chwile a wszystkim występującym zapewnią nagrody o łącznej wartości 6 tys. zł.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zmagań tanecznych, w środę, 5 czerwca 2019 r. do Centrum Kultury ,,Kłobuk” przy ulicy Kolejowej 6 w Mikołajkach. Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz